Būvē māju pats

Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Daudzu cilvēku sapnis ir dzīvot mājā, kura ir celta pašu rokām, lai pēcāk dzīvojot varētu sajust tās auru, kā arī lepoties ar to, ka to šo meistardarbu esi cēlis Tu pats! Bet ne visi pārzin būvniecību un ir spējīgi visu paveikt paši, tāpēc mēs piedāvājam palīdzību. Sadarbojoties ar mums Tev būs iespēja iesaistīties būvniecības procesā jau no mūsu pirmās tikšanās reizes!

Izveido savu sapņu māju!

design-and-built

Mēs augsti vērtējam to, ka cilvēks pats grib izvēlēties, kur nākotnē dzīvos. Tieši tāpēc,  ir ļoti svarīgi, lai cilvēks pats piedalītos šajā radošajā proceša – projektēšanā.

Protams, ne visi ir arhitekti, tāpēc piedāvājam mūsu speciālistu palīdzību, kuri sniegs Tev vērtīgus padomus, kā arī palīdzēs īstenot Tavas idejas.

Lai sekmētu jaunas idejas, kā arī aizņemtos jau gatavas, piedāvājam apskatīt TIVO gatavo projektu katalogu, tos varēsiet atrast spiežot šeit! Šeit atradīsiet visdažādākos risinājumus, dažādu tipu mājām.

Pieliec roku!Build_Home

Pēc projekta saskaņošanas, Tava māja tiks saražota mūsu rūpnīca un piegādāta. No šī brīža Tu vari izvēlēties būvēt māju pilnīgi pats, ar daļēju mūsu palīdzību vai tikai daļēju. Ja izvēlēsies pats būvēt visu, Tev būs iespēja uzcelt savu māju no burtiski nekā. Sastatīt paneļus un redzēt, kā tava māja lēnām ceļas. Ja tev šis process liekas par sarežģītu vari lūgt mūsu profesionāļu palīdzību vai arī kādu citu montētāju palīdzību. Ja izvēlies mūsu palīdzību, Tu vari mums lūgt palīdzību līdz galam vai radoši izpausties, piemēram,  pats veicot iekšdarbus. Jebkurā gadijumā, mēs droši varam garantēt, ka gala rezultāts būs Tavs nopelns un tas būsi bijis tieši Tu, kas būs piepildījis savu mūža sapni – uzcelt sev māju!

Comments are closed